استخدام در ارومیه وب استخدام در ارومیه وب

ارومیه وب در راستای تکمیل کادر خود اقدام به جذب و استخدام بازاریاب فعال می کند . به همین جهت این اطلاعیه در وب سایت ارومیه وب قرار گرفته است که در صورت داشتن شرایط با ارومیه وب در این زمینه همکاری نمایید. بازاریابی همان طور که از نامش پیداست در واقع کاری است که سرانجام آن جذب مشتری می باشد بازاریابی نیز همانند سایر کارها فوت و فن مخصوص به خود را دارد . اگر آشنا به مسائل بازاریابی هستید ما به شما نیاز داریم و اگر هم در این حرفه کار نکرده اید باز نگران نباشید کار ما طوری است که شما هم میتوانید به عنوان بازاریاب با ما همکاری کنید .
اما چگونه ؟
در واقع هر مشتری که شما در زمینه های خدمات ارومیه وب که در صفحه ی اصلی ما قابل مشاهده است ، برایمان معرفی می کنید پورسانت دریافت کرده و کسب درآمد می کنید . پورسانت های ارومیه وب از 5درصد شروع شده و تا 20 درصد ادامه دارد . به عنوان مثال اگر کسی خواهان طراحی سایت باشد و شما ما را به آن معرفی کنید با توجه به ابعاد پروژه 5 تا 20 درصد به شما پورسانت تعلق می گیرد . اگر خود شما هم جز مشتریان ما هستید با معرفی مشتریان دیگر از تخفیفات ویژه ی ما استفاده کنید . در هر صورت شما همشریان عزیز می توانید با معرفی خدمات ارومیه وب به دوستان و آشنایان از این طریق کسب درآمد نمایید.
اگر تمایل دارید با ما به عنوان بازاریاب فعالیت نمایید لطفا مشخصات خود را از طریق ارتباط با ما ، به ما ارسال نمایید . لطفا در قسمت موضوع ذکر نمایید بازاریابی و همچنین حتی می توانید بدون ارسال مشخصات هم با ما همکاری نمایید به طوری که با معرفی هر مشتری بعد از اتمام کار پورسانت خود را دریافت نمایید.

     

ارومیه وب
راه های تمـــــــاس
تماس با ارومیه وب   09336301385
ایمیل ارومیه وب  ایمیل : info[at]urmiaweb[.]com
ایمیل ارومیه وب  سامانه پیامکی : 50002060407180
درباره ی ارومـــــــیه وب

طراحی سایت در ارومیه

حرفه ای ترین مرکز طراحی سایت در ارومیه . طراحی انواع وب سایت در ارومیه به صورت کاملا حرفه ای . اگر وب سایت رده پایین می خواهید ما گزینه ی خوبی نیستیم.
 
تمامی حقوق برای وب سایت ارومیه وب محفوظ می باشد | کپی رایت ©2015 |

طراحی سایت در ارومیه

| urmia web