ارومیه وب به عنوان مرکز طراحی وب سایت در ارومیه ، با جوانان مستعد از سال 91 اقدام به طراحی وب سایت به همشریان عزیز ارومیه کرده است هر چند که تیم طراحی و برنامه نویسی ارومیه وب از سال های 85 در این زمینه فعالیت می کنند و تجربه ی پروژه های بسیار زیاد و موفق در این زمینه، بر آن شد که از سال 91 برای همشریان ارومیه خدمات طراحی وب سایت را انجام دهیم.
حضور در جشنواره ها و کسب موفقیت در این جشنواره ها، دریافت لوح تقدیرهای زیاد در زمینه مدیریت وب سایت ،بخش کوچکی از افتخارات ارومیه وب می باشد. افتخارات بزرگ تر و بهتر ارومیه وب خدمت به هم وطنان محترم است و رضایت مندی شما از ما افتخاری است که ما به آن می بالیم.
ادعای برتری نمی کنیم اما بقدری به خود اطمینان داریم که مطمئنیم مشتریان ما از کار ما نهایت رضایت مندی را خواهند داشت .و این برتری را خود شما برای ما اطلاق می دهید .
ارومیه وب در پلیس سایبری یا همان پلیس فتا استان آذربایجان غربی و هم چنین ستاد سازماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت ارشاد و فرهنگ ثبت شده است .


ارومیه وب
راه های تمـــــــاس
تماس با ارومیه وب  تلفن : 95 338 337 044
تماس با ارومیه وب   همراه : 73 94 603 0914
ایمیل ارومیه وب  ایمیل : info[at]urmiaweb[.]com
ایمیل ارومیه وب  سامانه پیامکی : 50002060407180
درباره ی ارومـــــــیه وب

طراحی سایت در ارومیه

حرفه ای ترین مرکز طراحی سایت در ارومیه . طراحی انواع وب سایت در ارومیه به صورت کاملا حرفه ای . اگر وب سایت رده پایین می خواهید ما گزینه ی خوبی نیستیم.
 
تمامی حقوق برای وب سایت ارومیه وب محفوظ می باشد | کپی رایت ©2015 |

طراحی سایت در ارومیه

| urmia web